Korzyści i zalety fotowoltaiki

Instalalcje fotowoltaiczne to bezwględnie wydajne, oszczędne i ekologiczne rozwiązania na miarę XXI wieku!

Produkowanie ekologicznej energii z fotowoltaiki obniża rachunki za prąd nawet o 90%!

Zredukuj koszty zużycia prądu w Twoim budynku lub gospodarstwie już od pierwszego miesiąca działania naszej instalacji.

Poznaj korzyści instalacji fotowoltaicznych!

House Solutions Zielona Energia

Pełna niezależność energetyczna

 

Kto z nas nie ceni wolności i oszczędnych rozwiązań? Własna elektrownia słoneczna zapewnia całkowitą niezależność energetyczną – nikt nie pozbawi Cię dostępu do promieni słonecznych wykorzystywanych do produkcji prywatnego prądu. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na energetyczną autonomię, dzięki której stajesz się producentem własnej energii elektrycznej! Gospodarstwo domowe, rolne lub przedsiębiorstwo zaopatrzone w wydajny system paneli fotowoltaicznych jest w pełni samowystarczalne i obojętne na wszelkie podwyżki cen za prąd. Fotowoltaika z House Solutions realnie odciąży Twój budżet na długie lata.

Darmowy prąd

 

Zapewniamy, że Twój dach z paneli fotowoltaicznych, czy też poletko modułów na gruncie, pozwoli zredukować koszty, które obecnie ponosisz w związku z wysokimi opłatami za prąd. Darmowa energia z fotowoltaiki to rozwiązanie nowoczesne, ekologiczne i przyszłościowe. Co roku oszczędzasz kwotę rzędu nawet do kilku tysięcy złotych – te pieniądze zostają u Ciebie! Możesz je odłożyć, wydać na dowolny cel lub zainwestować!

Szybki zwrot

 

Cena paneli fotowoltaicznych jest bardzo przystępna, a sama inwestycja zwraca! Wiele osób zastanawia się, czy panele fotowoltaiczne się opłacają. Inwestycja w instalację solarną będzie strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”! Zarówno gospodarstwo jednorodzinne, gospodarstwo rolne, jak i firma posiada ciągłe zapotrzebowanie na prąd. Przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji fotowoltaiki pozwalający zbudować własną elektrownię fotowoltaiczną.

Bez kosztów eksploatacji

 

Przez okres użytkowania nie ponosisz dodatowych kosztów eksploatacyjnych związanych z użytkowanem instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo, panele fotowoltaiczne podlegają możliwości pełnego ubezpieczenia. Wystarczy, że zgłosisz swojemu agentowi posiadanie tego typu instalacji na dachu lub na gruncie. Większość firm posiada w swojej ofercie możliwość ubezpieczenia systemu fotowoltaicznego.

Bezobsługowość instalacji

 

Instalacje fotowoltaiczne są w 100% bezpieczne oraz bezobsługowe. Dobór urządzeń do fotowoltaiki oraz montaż fotowoltaiki zapewniają możliwie jak najbardziej bezawaryjne działanie przez wiele lat. Pełna automatyzacja, a także brak konieczności obsługi systemu fotowoltaicznego, oszczędzają Twój czas i energię. Ciesz się posiadaniem systemu solarnego bez konieczności ingerencji w funkcjonowanie tego układu!

Długowieczność systemu

 

Panele fotowoltaiczne charakteryzuje długi czas eksploatacji, który szacuje się na około 25-30 lat. Co ważne, ich moc i wydajność utrzymują się na zrównoważonym poziomie do końca ich żywotności. Postaw na nieprzerwaną moc i produkcję darmowego prądu, która oscylują na poziomie około 80% sprawności początkowej. Z nami możesz zbudować wydajny system do produkcji własnej energii na długie dekady!

Z troską o środowisko

 

Założenie instalacji fotowoltaicznej bezpośrednio wiąże się z ekologią! Fotowoltaiczne instalacje i produkcja własnej, czystej energii to przejaw troski o ochronę środowiska naturalnego. Warto zadbać o zdrowy ekosystem dla kolejnych pokoleń. Zamontowanie paneli fotowoltaicznych to działanie w 100% proekologiczne, a zielona energia jest najcenniejszym darem, jaki możemy czerpać z natury!

Nie jesteś jeszcze przekonany do instalacji fotowoltaiki? 

Porozmawiaj z nami lub napisz do nas – przedstawimy Ci realne możliwości oszczędzania i czerpania satysfakcji z produkcji własnego prądu!