Instalacje fotowoltaiczne na miarę XXI wieku

Jesteśmy wizjonerami, kreatorami oraz entuzjastami nowoczesnych technologii OZE.

Realizacja celów biznesowych to jedynie narzędzie do spełnienia naszej misji. Wierzymy w rozwiązania technologiczne, które umożliwiają efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, zmniejszenie efektu cieplarnianego i redukcję zanieczyszczenia środowiska naturalnego. 

Fotowoltaika tylko z House Solutions!

fotowoltaika-doplaty-600-350

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i montażu trwałych instalacji fotowoltaicznych, dostarczania wydajnych systemów do produkcji energii elektrycznej, a także ogrzewania i chłodzenia w oparciu o technologię solarną OZE

 

Każdego dnia dostarczamy innowacyjnych rozwiązań opartych o produkcję solarnej energii odnawialnej. Tworzymy obiekty samowystarczalne, energooszczędne i pasywne.

 

Jesteśmy przekonani, że przyszłość będzie czasem nieprzerwanego i szerokiego rozwoju technologii OZE.

Fotowoltaika dla firm, fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla rolnictwa

Nasze sukcesy liczymy w tysiącach zadowolonych właścicieli instalacji fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych, gospodarstwach rolnych i firmach!

 

Zespół konsultantów z House Solutions każdego dnia pomaga naszym klientom w doborze optymalnych rozwiązań OZE. Nasi specjaliści odwiedzili setki miast i mniejszych miejscowości dostarczając kompleksową pomoc – od projektu instalacji, przez montaż, aż po jej serwisowanie. 

 

Efektywne wykorzystanie energii solarnej wspiera środowisko oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze. Każdy z naszych klientów i partnerów już się przekonał, że montaż fotowoltaiki to wysoce opłacalna inwestycja!

Tomasz Kaszycki
Tomasz Kaszycki
17. Maj, 2022.
Dzień dobry. Firma godna polecenia. Pełen profesjonalizm. Bardzo szybki czas realizacji inwestycji. Doskonały kontakt z klientem i dbałość o niego. Na wszystkie pytania można uzyskać wyczerpującą odpowiedź. Sam montaż instalacji przebiegł błyskawicznie i bez zastrzeżeń. Dokonałem właściwego wyboru,jestem bardzo zadowolony z całego procesu wykonania tej instalacji od pierwszego kontaktu z handlowcem Panem Mateuszem aż po ostateczne zakończenie prac montażowych.
barbara czosnyka
barbara czosnyka
16. Maj, 2022.
Solidna .dokladna firma. Moglam liczyc na odp na nurtujace pytania . Polecam z calego serca .
Krzysztof Ajchenlaub
Krzysztof Ajchenlaub
13. Maj, 2022.
Profesjonalnie od samego początku - oferta, dokumentacja, montaż, a teraz moja satysfakcja z Mitsubishi zubadan 8kw + fotowoltaika 9,75kW. Polecam HS każdemu, kto wymaga kompetencji, rzetelności oraz fachowości
Damian Musiał
Damian Musiał
5. Maj, 2022.
Firma godna zaufania w pełni profesjonalna. Od wyceny do montażu minęło niespełna miesiąc - co za express! Pełne wsparcie klienta i dbałość o każdy detal! W dziesiejszych czasach ciężko znaleźć firme, która świadczy usługi na najwyższym poziomie. POLECAM KAŻDEMU!!!
Jakub Wiater
Jakub Wiater
5. Maj, 2022.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę House Solutions. Pełen profesjonalizm na każdym etapie inwestycji. Fachowe doradztwo i późniejsza realizacja. Polecam.
Ewa Kies
Ewa Kies
27. Kwiecień, 2022.
Dziś milelusmt pierwszy kontakt z Firmą House Solutions. Po wielu spotkaniach z przedstawicielami innych firm- prawdziwy zwrot akcji. Przedstawiciel pan Wojciech okazał się bardzo kompetentnym, profesjonalnym handlowcem. Udzielił nam dokładnych informacji, odpowiedzial na każde nasze pytanie. Wyliczenie oraz oferta bardzo korzystna. Teraz musimy tylko dobrze wybrać. Jesteśmy pewni, że to nie nasze ostatnie spotkanie z tą firmą.
Daniel Kremiec
Daniel Kremiec
23. Kwiecień, 2022.
Dzień dobry. Kilka dni temu zakończył się u mnie montaż instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii i pełnym zasilaniem awaryjnym (full backup) wykonanym przez HS. Instalacja spełnia wszystkie założone wymagania, jest wykonana estetycznie. Ekipa montażowa jak i serwisanci profesjonalni, kompetentni, z dużą kulturą osobistą ( co dziś nie jest takie częste). Pomimo pewnych problemów, które przy takim typie inwestycji pojawiają się zawsze, prace przebiegały sprawnie i planowo. Naprawdę nie mam się do czego przyczepić, ba, poszło lepiej niż się spodziewałem. Mocne 5/5, spokojnie polecam HS. P.S.: pozdrowienia dla panów Piotra i Tomasza oraz ekipy montażowej nr.3.
Krystian Wojciech
Krystian Wojciech
20. Kwiecień, 2022.
Współpraca z firmą od samego początku na najwyższym poziomie. Doradztwo, kontakt, montaż wszystko wykonane profesjonalne, bez żadnych zastrzeżeń. Pracownicy wszystko dokładnie tłumaczą i wyjaśniają, co czyni ich firmą godną do polecenia i zaufania.
Damian Wańczyk
Damian Wańczyk
31. Marzec, 2022.
Firma godna polecenia! Począwszy od kontaktu z doradcą technicznym, dostawą paneli, montażem, wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Montażyści rewelacyjni, bardzo dokładni. Polecam w 100%!
Mieczysław
Mieczysław
22. Marzec, 2022.
Instalacja zrealizowana w marcu 2022 roku. Kontakt wzorowy. Montaż profesjonalny. Firma załatwia wszystkie sprawy. Polecam!!!!

Montaż fotowoltaiki z House Solutions – kompleksowo, profesjonalnie, na czas!

 

Nasze wsparcie jest na najwyższym poziomie!

Pomagamy osiągnąć niezależność energetyczną, uwzględniając skuteczne wykorzystanie energii odnawialnej przez systemy chłodzenia i grzania. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące projektowania, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych. Polityka naszej firmy opiera się na kompleksowych, solidnych oraz profesjonalnych usługach. Zajmujemy się koordynacją całego procesu realizacji projektu, uwzględniając jak najmniejsze zaangażowanie klienta. Samodzielnie opracowujemy oraz sporządzamy pełną dokumentację niezbędną do wdrożenia systemu. Ograniczamy wszelkie formalności do wymaganego minimum. Wyróżnia nas transparentny cennik oraz jasne zasady współpracy.

Biznes bez barier

Jest nam miło poinformować, że firma „House Solutions” sp. z o.o. przystąpiła do programu „Biznes Bez Barier”. Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 21.08.2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o., która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.

biznes-bez-barier-logo
s7l-logo
grupa-af-logo