Instalacje fotowoltaiczne na miarę XXI wieku

Jesteśmy wizjonerami, kreatorami oraz entuzjastami nowoczesnych technologii OZE.

Realizacja celów biznesowych to jedynie narzędzie do spełnienia naszej misji. Wierzymy w rozwiązania technologiczne, które umożliwiają efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, zmniejszenie efektu cieplarnianego i redukcję zanieczyszczenia środowiska naturalnego. 

Fotowoltaika tylko z House Solutions!

fotowoltaika-doplaty-600-350

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i montażu trwałych instalacji fotowoltaicznych, dostarczania wydajnych systemów do produkcji energii elektrycznej, a także ogrzewania i chłodzenia w oparciu o technologię solarną OZE

 

Każdego dnia dostarczamy innowacyjnych rozwiązań opartych o produkcję solarnej energii odnawialnej. Tworzymy obiekty samowystarczalne, energooszczędne i pasywne.

 

Jesteśmy przekonani, że przyszłość będzie czasem nieprzerwanego i szerokiego rozwoju technologii OZE.

Fotowoltaika dla firm, fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla rolnictwa

Nasze sukcesy liczymy w tysiącach zadowolonych właścicieli instalacji fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych, gospodarstwach rolnych i firmach!

 

Zespół konsultantów z House Solutions każdego dnia pomaga naszym klientom w doborze optymalnych rozwiązań OZE. Nasi specjaliści odwiedzili setki miast i mniejszych miejscowości dostarczając kompleksową pomoc – od projektu instalacji, przez montaż, po jej serwisowanie. 

 

Efektywne wykorzystanie energii solarnej wspiera środowisko oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze. Każdy z naszych klientów i partnerów już się przekonał, że montaż fotowoltaiki to wysoce opłacalna inwestycja!

House Solutions - systemy do produkcji energii, ogrzewania i chłodzenia

Montaż fotowoltaiki z House Solutions – kompleksowo, profesjonalnie, na czas!

 

Nasze wsparcie jest na najwyższym poziomie!

 

Pomagamy osiągnąć niezależność energetyczną, uwzględniając skuteczne wykorzystanie energii odnawialnej przez systemy chłodzenia i grzania. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące projektowania, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych. Polityka naszej firmy opiera się na kompleksowych, solidnych oraz profesjonalnych usługach. Zajmujemy się koordynacją całego procesu realizacji projektu, uwzględniając jak najmniejsze zaangażowanie klienta. Samodzielnie opracowujemy oraz sporządzamy pełną dokumentację niezbędną do wdrożenia systemu. Ograniczamy wszelkie formalności do wymaganego minimum. Wyróżnia nas transparentny cennik oraz jasne zasady współpracy.

Piszę tę opinię ponieważ te które czytałem na temat House Solutions pomogły mi podjąć decyzję.

Jeśli więc szukasz firmy które za Ciebie zaprojektuje i wykona instalację fotowoltaiczną,

a ponadto ogarnie wszystkie kwity, to nie czytaj dalej tylko dzwoń do Nich szybko,

bo pewnie w tej chwili twój sąsiad już rezerwuje u Nich termin!

Jeśli chodzi o wykonanie to ekipa w składzie Tomek, Patryk, Grzegorz i Karol jest najlepsza w tej części Europy.

Tempo wykonywanych prac oraz profesjonalizm budzi podziw i szacunek.

W 10 godzin robią instalację 5,3 kW (wraz z uruchomieniem) na dachu krytym dachówką ceramiczną.

Mega uprzejmi i kontaktowi ludzie (…)”

Pan Marek Kudyba