Instalacje fotowoltaiczne na miarę XXI wieku

Jesteśmy wizjonerami, kreatorami oraz entuzjastami nowoczesnych technologii OZE.

Realizacja celów biznesowych to jedynie narzędzie do spełnienia naszej misji. Wierzymy w rozwiązania technologiczne, które umożliwiają efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, zmniejszenie efektu cieplarnianego i redukcję zanieczyszczenia środowiska naturalnego. 

Fotowoltaika tylko z House Solutions!

fotowoltaika-doplaty-600-350

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i montażu trwałych instalacji fotowoltaicznych, dostarczania wydajnych systemów do produkcji energii elektrycznej, a także ogrzewania i chłodzenia w oparciu o technologię solarną OZE

 

Każdego dnia dostarczamy innowacyjnych rozwiązań opartych o produkcję solarnej energii odnawialnej. Tworzymy obiekty samowystarczalne, energooszczędne i pasywne.

 

Jesteśmy przekonani, że przyszłość będzie czasem nieprzerwanego i szerokiego rozwoju technologii OZE.

Fotowoltaika dla firm, fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla rolnictwa

Nasze sukcesy liczymy w tysiącach zadowolonych właścicieli instalacji fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych, gospodarstwach rolnych i firmach!

 

Zespół konsultantów z House Solutions każdego dnia pomaga naszym klientom w doborze optymalnych rozwiązań OZE. Nasi specjaliści odwiedzili setki miast i mniejszych miejscowości dostarczając kompleksową pomoc – od projektu instalacji, przez montaż, po jej serwisowanie. 

 

Efektywne wykorzystanie energii solarnej wspiera środowisko oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze. Każdy z naszych klientów i partnerów już się przekonał, że montaż fotowoltaiki to wysoce opłacalna inwestycja!

Karolina Goździewska
Karolina Goździewska
11. Styczeń, 2021.
Rzetelnie przekazane informacje, w sposób konkretny i zrozumiały. Ponadto otwartość i łatwość w komunikacji. Dziękuję za poświęcony czas.
Piotr Sitkowski
Piotr Sitkowski
7. Styczeń, 2021.
Polecam firmę jako solidnego wykonawcę instalacji fotowoltaicznej. Cały proces od pierwszego kontaktu aż po odbiór przebiegał bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie ustalenia dotyczące cen, zakresu prac, terminów zostały dotrzymane a sam kontakt był bezproblemowy.
Ewe Kic
Ewe Kic
30. Grudzień, 2020.
Polecam. Sprawna obsluga i montaz paneli. Bardzo sympatyczny i kompetentny Pan od wyceny.
Krystian Guziejko
Krystian Guziejko
22. Listopad, 2020.
Świetny kontakt z osobami zarządzającymi firmą, jasne i klarowne warunki współpracy, rzetelność, terminowość. Z czystym sercem polecam skorzystanie z usług House Solutions przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych - fotowoltaika, pompy ciepła, klimatyzacja! Dodatkowo miła atmosfera w bardzo nowoczesnym biurze pozwala załatwić sprawy w sposób bardzo przyjemny. Jeszcze raz polecam!
Future Print
Future Print
13. Listopad, 2020.
W kazdej branzy jest konkirencja, ale obsluga w tej konkretnej stoi na bardzo wysokim poziomie. Jestesmy swiezo po realizacji w naszej Firmie i z czystym sumieniem mozemy polecic House Solutions!
Michał Kutaj
Michał Kutaj
19. Październik, 2020.
Uważam że wybór tej konkretnej firmy był najlepszym patrząc na potężny wybór firm oferujących usługi związane z fotowolataliką. Fachowe doradztwo, stały kontakt z klientem oraz ekipa montażowa która nie pozostawiła śladu po montażu 😉 . U mnie wykonano instalacje przeszło 7 Kw przy tym wygląda to bardzo estetycznie wszystko super spasowane i oczywiście zabezpieczone z największą starannością gdzie sporą część firm tego nawet nie proponuje, traktując uziemienie instalacji za zbędne. Każdemu kto dalej się zastanawia która firmę wybrać polecam kontakt z przedstawicielem firmy, rozwieją wszystkie wątpliwości a sam będziesz zadowolony/na z efektu końcowego 😉
Zdzislaw Kocot
Zdzislaw Kocot
16. Październik, 2020.
Witam. Firma House-Solution jest naprawdę godna polecenia. Montują szybko, fachowo i sprawnie. Jestem bardzo zadowolony z ich profesjonalnych usług fotowoltaicznych. Wybrałem ich firmę z piętnastu innych, którzy złożyli swoje oferty. Wszystko działa bez zarzutu. To prawdziwi profesjonaliści. Polecam. Zdzisław z Olkusza
Kot Kotowski
Kot Kotowski
15. Październik, 2020.
Na Firmę House Solutions natknąłem się w trakcie zbierania ofert. Mieszkam w województwie dolnośląskim i w pierwszej kolejności szukałem potencjalnego wykonawcy w regionie. Potem natknąłem się na firmę House Solutions z Krakowa. Firma zaproponowała mi Montaż fotowoltaiki i pompy ciepła. Otrzymałem kilka ofert. Po kontakcie z firmą House Solutions umówiliśmy spotkanie, ma którym podpisaliśmy umowę. W pierwszej kolejności miałem montowaną Instalację fotowoltaiczną. Pracownicy zamontowali instalację fotowoltaiczną w jeden dzień, posiadali profesjonalne elektronarzędzia i dużą wiedzę oraz doświadczenie. Po kilkunastu dniach miałem montowaną pompę ciepła przez pracowników, którzy pracowali od 7- 21. Dziś mam ciepło w domu😁, prąd produkuje się, cieszę się niezmiernie, że trafiłem na tak profesjonalną firmę. FOTOWOLTAIKA+POMPA CIEPŁA=HOUSE SOLITIONS
Gyubal Wahazar
Gyubal Wahazar
15. Październik, 2020.
Zdecydowanie polecam! Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Fotowoltanika działa i produkuje prąd... 🙂 Dziękuję.

Montaż fotowoltaiki z House Solutions – kompleksowo, profesjonalnie, na czas!

 

Nasze wsparcie jest na najwyższym poziomie!

Pomagamy osiągnąć niezależność energetyczną, uwzględniając skuteczne wykorzystanie energii odnawialnej przez systemy chłodzenia i grzania. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące projektowania, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych. Polityka naszej firmy opiera się na kompleksowych, solidnych oraz profesjonalnych usługach. Zajmujemy się koordynacją całego procesu realizacji projektu, uwzględniając jak najmniejsze zaangażowanie klienta. Samodzielnie opracowujemy oraz sporządzamy pełną dokumentację niezbędną do wdrożenia systemu. Ograniczamy wszelkie formalności do wymaganego minimum. Wyróżnia nas transparentny cennik oraz jasne zasady współpracy.

Biznes bez barier

Jest nam miło poinformować, że firma „House Solutions” sp. z o.o. przystąpiła do programu “Biznes Bez Barier”. Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 21.08.2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o., która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.