Instalacje fotowoltaiczne na miarę XXI wieku

Jesteśmy wizjonerami, kreatorami oraz entuzjastami nowoczesnych technologii OZE.

Realizacja celów biznesowych to jedynie narzędzie do spełnienia naszej misji. Wierzymy w rozwiązania technologiczne, które umożliwiają efektywne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, zmniejszenie efektu cieplarnianego i redukcję zanieczyszczenia środowiska naturalnego. 

Fotowoltaika tylko z House Solutions!

fotowoltaika-doplaty-600-350

Świadczymy usługi w zakresie projektowania i montażu trwałych instalacji fotowoltaicznych, dostarczania wydajnych systemów do produkcji energii elektrycznej, a także ogrzewania i chłodzenia w oparciu o technologię solarną OZE

 

Każdego dnia dostarczamy innowacyjnych rozwiązań opartych o produkcję solarnej energii odnawialnej. Tworzymy obiekty samowystarczalne, energooszczędne i pasywne.

 

Jesteśmy przekonani, że przyszłość będzie czasem nieprzerwanego i szerokiego rozwoju technologii OZE.

Fotowoltaika dla firm, fotowoltaika dla domu, fotowoltaika dla rolnictwa

Nasze sukcesy liczymy w tysiącach zadowolonych właścicieli instalacji fotowoltaicznych w obiektach mieszkalnych, gospodarstwach rolnych i firmach!

 

Zespół konsultantów z House Solutions każdego dnia pomaga naszym klientom w doborze optymalnych rozwiązań OZE. Nasi specjaliści odwiedzili setki miast i mniejszych miejscowości dostarczając kompleksową pomoc – od projektu instalacji, przez montaż, po jej serwisowanie. 

 

Efektywne wykorzystanie energii solarnej wspiera środowisko oraz pozwala zaoszczędzić pieniądze. Każdy z naszych klientów i partnerów już się przekonał, że montaż fotowoltaiki to wysoce opłacalna inwestycja!

Montaż fotowoltaiki z House Solutions – kompleksowo, profesjonalnie, na czas!

 

Nasze wsparcie jest na najwyższym poziomie!

Pomagamy osiągnąć niezależność energetyczną, uwzględniając skuteczne wykorzystanie energii odnawialnej przez systemy chłodzenia i grzania. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące projektowania, montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych. Polityka naszej firmy opiera się na kompleksowych, solidnych oraz profesjonalnych usługach. Zajmujemy się koordynacją całego procesu realizacji projektu, uwzględniając jak najmniejsze zaangażowanie klienta. Samodzielnie opracowujemy oraz sporządzamy pełną dokumentację niezbędną do wdrożenia systemu. Ograniczamy wszelkie formalności do wymaganego minimum. Wyróżnia nas transparentny cennik oraz jasne zasady współpracy.

Biznes bez barier

Jest nam miło poinformować, że firma „House Solutions” sp. z o.o. przystąpiła do programu „Biznes Bez Barier”. Jest to idea wspierająca osoby z niepełnosprawnością na technologicznym rynku pracy. Od 21.08.2019 roku korzystamy z aplikacji Platforma Medycyny Pracy oraz promujemy wśród naszych pracowników Platformę Porad Prawnych. Obie aplikacje udostępnia i administruje Grupa AF Sp. z o.o., która zatrudnia w swoich szeregach 80% osób z niepełnosprawnością.