Pompy ciepła

Pompy ciepła to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną posiadać najtańszą formę ogrzewania domu lub firmy.

Nasze produkty są ekologiczne, trwałe i chronią środowisko naturalne.

Montaż pompy ciepła z House Solutiona spełni w 100% Twoje oczekiwania!

Pompa ciepła – jak to działa?

Pompa ciepła powietrze woda - projekt, montaż - House Solutions | Kraków

Pompa ciepła, zastosowana w przypadku nowopowstałych domów lub tych będących już po remoncie, pozwala zaoszczędzić powyżej 75% kosztów energii oraz zredukować nawet do 30% emisję szkodliwych substancji.

Pompy ciepła to doskonałe źródło ogrzewania dla całego domu lub mieszkania, jak również swobodna i nieograniczona możliwość współpracy z dodatkowymi instalacjami, takimi jak kolektory słoneczne.

Pompy ciepła pracują wykorzystując energię, która jest zmagazynowana w powietrzu. Pompa ciepła gwarantuje uzyskanie optymalnych warunków wewnątrz Twojego domu. W okresie jesienno-zimowym możesz cieszyć się przyjemnym ciepłem, a latem doznać orzeźwiającego chłodu. Instalacja rozwiązania, jaką jest pompa ciepła ciepłej wody użytkowej, pozwoli na osiągnięcie maksymalnego komfortu i wygody.

Pompy ciepła

Płać mniej za ogrzewanie i ciepłą wodę z pompą ciepła!

Urządzenie jest energooszczędne, ponieważ pobiera energię z otoczenia, zaś Ty płacisz jedynie za 25%  prądu pobieranego z sieci. To rozwiązanie, które ogranicza wydatki i realnie zmniejsza koszty zużycia energii. Warto także wyposażyć się w instalację fotowoltaiczną, która pozwoli Ci pokryć roczne zapotrzebowanie energetyczne dla danej pompy ciepła. Połączenie fotowoltaiki z pompą ciepła to wysoce ekonomiczne rozwiązanie. Pompa ciepła zapewnia stosunkowo szybki zwrot z inwestycji, który szacuje się na okres około 5-7 lat. Pompy ciepła są bezpieczne w użytkowaniu.

Oferowane przez House Solutions pompy ciepła cechuje ciche działanie. Emisja hałasu jest minimalna i nie wpływa na komfort pracy, odpoczynku i przebywania w domu czy budynku. Zaletą pompy ciepła jest także elastyczna i szybka instalacja. Pracują wydajnie i bezawaryjnie oraz posiadają długą żywotność. Koszt pompy ciepła oraz cena jej eksploatacji uzależnione są od przeznaczenia oraz zapotrzebowania. W porównaniu do tradycyjnych rozwiązań grzewczych, montaż pompy ciepła to wysoce opłacalna inwestycja.

Pompy ciepła

Nowoczesne pompy ciepła zostały zaprojektowane z myślą o klientach wymagających i poszukujących urządzeń o estetycznym wyglądzie. Urządzenia łączą w sobie współczesne kanony w pojmowaniu wzornictwa przemysłowego.

Ponadto montaż pompy ciepła z House Solutions to:

wysoka jakość, pełna funkcjonalność, wyjątkowa łatwość obsługi.

Pompy ciepła to maksymalna wydajność energetyczna, która jest kilkakrotnie wyższa, niż w przypadku zastosowania tradycyjnego ogrzewania.

Pompy ciepła Kraków, Katowice, Rzeszów, Jasło, Tarnów. To jedne z licznych miast, w których wdrażamy kompleksowe rozwiązania energii dla domu i biznesu.

Montaż pompy ciepła to pakiet ogromnych korzyści!
Poznaj je wszystkie!

Niski koszt użytkowania

Darmowy prąd czy tania ciepła woda to atuty pompy ciepła. Brzmi obiecująco i ma realne odwzorowanie w praktyce. Inwestycja zwraca się, ponieważ pompa ciepła wykorzystuje darmową energię cieplną powietrza, wody oraz gruntu. Długa żywotność montowanych przez nas urządzeń pozwala na ich efektywne wykorzystywanie nawet przez okres do 50 lat.

Maksymalna oszczędność

W typowych systemach grzewczych nie ma 100% gwarancji ich energooszczędności. Często wysokość rachunków jest relatywnie wysoka i utrzymuje się na stałym poziomie. Pompa ciepła umożliwia rzeczywiste obniżenie zużycia energii, jaka potrzebna jest do ogrzania pomieszczeń. Analogicznie dzieje się w przypadku kosztów otrzymywania ciepłej wody.

Redukcja ceny instalacji

Koszty instalacji mogą nieprzyjemnie zaskakiwać swoją, czasem bardzo wysoką, ceną. Nie ma to odwzorowania w przypadku taniej instalacji pompy ciepła. Optymalizujemy inwestycję, jaką jest montaż pompy ciepła. Powietrzne pompy ciepła są tańsze w instalacji oraz w późniejszej eksploatacji. Stawiamy na rozwiązania pozwalające zaoszczędzić naszym klientom.

Wysoki poziom komfortu

Pompy ciepła są bezobsługowe i w pełni zautomatyzowane. Nie musisz zmagać się z ich obsługą czy koniecznością ręcznego ustawiania określonych parametrów. Nowoczesna pompa ciepła nie wymaga stosowania kłopotliwych przeglądów technicznych oraz pamiętania o regularnej konserwacji. Dzięki temu maksymalnie oszczędzasz swój czas i energię.

Przyjemne chłodzenie

Pompy ciepła posiadają możliwość chłodzenia aktywnego, co zapewnia wspaniały relaks w bardzo upalne dni. Pompy ciepła sprawdzają się idealnie zarówno jako źródła ciepła, jak urządzenia w instalacji efektywnej wentylacji oraz klimatyzacji. Pompa ciepła może być wykorzystana do grzania oraz chłodzenia przy pomocy jednego, wydajnego systemu!

Ochrona środowiska naturalnego

Pompy ciepła są proekologiczne i nie zakłócają ekosystemów. Umożliwia to zerowa emisja dwutlenku węgla. Neutralny wpływ na faunę i florę czyni pompy ciepła nieszkodliwym źródłem pozyskiwania energii. Współczesne rozwiązania wspierające energooszczędne i ekologiczne budownictwo, jakimi są m.in. instalacje pompy ciepła, to inwestycje w przyszłość.

Zastosowanie pompy ciepła pozwala zaoszczędzić powyżej 75% energii w  porównaniu do konwencjonalnych systemów grzewczych.

Niskie ceny eksploatacji wspierają energooszczędność oraz wpisują się w trend ekologicznych rozwiązań energetycznych, które stanowią przyszłość w kwestii stosowania nowoczesnych systemów grzewczych dla domów.

Pompy ciepła z House Solutions

Bezpłatna konsultacja

Każdy z nas potrzebuje czasu do podjęcia właściwej decyzji. House Solutions umożliwia całkowicie darmową konsultację, bez ukrytych opłat czy kosztów. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i oczekiwania oraz odpowiemy na każde pytanie.

Dobór rozwiązania

Pompy ciepła dobieramy do indywidualnych potrzeb, kierując się profesjonalną wiedzą i praktyką. Jesteśmy obdarzani pełnym zaufaniem wśród klientów. W House Solutions otrzymasz pewną terminowość i wysoką jakość usług!

Montaż systemu

Prowadzimy szybki i bardzo profesjonalny montaż pomp ciepła i każdego systemu. Dysponujemy fachową ekipą! Terminy realizacji są ustalane indywidualnie z każdym klientem i są dopasowane do jego komfortu, potrzeb oraz możliwości.

Optymalne ogrzewanie

Na tym etapie posiadasz już swoją własną pompę ciepła serdecznie Ci z tej okazji gratulujemy! Od dzisiaj możesz cieszyć się niskimi rachunkami za energię elektryczną i ciepło oraz dbałością o środowisko naturalne.

Nasze realizacje

Slide
Piekary Śląskie, Mitsubishi Zubadan, moc: 10 kW
Slide

Piekary Śląskie, Mitsubishi Zubadan, moc: 10 kW

Slide

Kraków, Mitsubishi Zubadan, moc: 10 kW

Slide

Kraków, Mitsubishi Zubadan, moc: 10 kW

Slide

Malinowice, Mitsubishi Zubadan, moc: 8 kW

Slide

Kraków, Mitsubishi, moc: 8 kW

Slide

Szczodrkowice, Panasonic, moc: 7 kW

Slide

Szczodrkowice, Panasonic, moc: 7 kW

Slide

Hankówka, Panasonic, moc: 9 kW

Slide

Hankówka, Panasonic, moc: 9 kW

Slide

Jasień, Panasonic, moc: 9 kW

Slide

Jasień, Panasonic, moc: 9 kW

Slide

Zawada, Panasonic, moc: 9 kW

previous arrow
next arrow

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania – Pompy Ciepła

1. Czy pompa ciepła wymaga obsługi?

Pompa ciepła to urządzenie, które nie wymaga obsługi. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które oszczędza dużo czasu i energii.

2. Jaka moc pompy ciepła jest dla mnie najlepsza?

Wybór optymalnie dopasowanej pompy ciepła jest uwarunkowany analizą audytu, którą przeprowadza zespół złożony z naszych specjalistów. Mając na uwadze wyniki, na samym początku ustalane jest zapotrzebowanie na ciepło w danym budynku, ze szczególnym uwzględnieniem zapotrzebowania na ciepłą wodę użytkową. W dalszym etapie w oparciu o powyższe dane przedstawia się klientowi optymalne i najbardziej dopasowane do jego potrzeb rozwiązanie.

3. Jaki jest roczny koszt użytkowania pompy ciepła?

Zazwyczaj roczne koszty użytkowania pompy ciepła kalkuluje się w oparciu o kilka bazowych czynników. Zaliczamy do nich: zapotrzebowanie na energię cieplną budynku czy liczbę użytkowników. Audyt daje klarowną odpowiedź, jakie koszty poniesie użytkownik danej pompy. Zadaniem zespołu naszych specjalistów jest jak najdokładniejsze oszacowanie wszelkich wydatków.

4. W jaki sposób zasilana jest pompa ciepła?

Zasilanie pompy ciepła polega na tym, iż ponad 75% swojego zapotrzebowania na energię pobiera ona wprost z otoczenia. W takim układzie – tylko 25% prądu generowane jest z sieci. Jeśli dodatkowo zainstalujemy takie urządzenia jak instalacja fotowoltaiczna, to prezentowane rozwiązanie pozwoli Ci na pokrycie rocznego zapotrzebowania energetycznego pompy ciepła.

5. Czy pompa ciepła pracuje także w okresie zimowym?

Pompa ciepła pracuje wydajnie nawet w najbardziej mroźne dni. Posiada na tyle dużo energii, aby jej układ mógł efektywnie działać. Podstawowym czynnikiem, który determinuje komfort termiczny danego użytkownika, jest optymalny dobór mocy pompy ciepła oraz odpowiednio zainstalowane ogrzewanie.

6. Czy pompa ciepła wystarczy do ogrzania całego budynku?

Odpowiedni audyt ma na celu dobranie najlepszego rozwiązania dla każdego rodzaju i przeznaczenia budynku. Właściwie dopasowana pompa ciepła pozwala na zaspokojenie 100% zapotrzebowania na ciepło dla każdego budynku, niezależnie od jego gabarytów czy konstrukcji.

Zapraszamy do House Solutions!
Oferujemy wysokiej jakości rozwiązania i sprawdzone, nowoczesne systemy.

Wybór i montaż dobrej pompy ciepła? Napisz lub zadzwoń!