Panele fotowoltaiczne premium REC Solar Alpha

Moduły fotowoltaiczne firmy REC serii Alpha wyróżniają się na rynku i przyciągają uwagę inwestorów, głównie z powodu wysokiej mocy ogniw, bezawaryjności i zastosowanej technologii. Panele fotowoltaiczne sprawdzonego producenta stają się coraz bardziej popularne wśród najbardziej wymagających klientów. 

REC Solar – innowacyjny producent paneli fotowoltaicznych

REC Solar to norweskie przedsiębiorstwo z centrum operacyjnym i produkcją w Singapurze, działające od 1996 roku. Firma wyprodukowała już 10GW mocy. Otrzymała prestiżową nagrodę Intersolar Award 2020 za wprowadzenie innowacyjnego produktu. Panele REC Alpha uznano za najlepsze moduły fotowoltaiczne dostępne na rynku fotowoltaiki w 2020 roku. Przedsiębiorstwo zdobyło również tytuł Top Performer w testach niezawodności DNV GL PV Scorecard. REC Solar cechuje najniższy wskaźnik reklamacji wśród wszystkich producentów paneli fotowoltaicznych, co tylko potwierdza wysoką jakość produktów. Przedsiębiorstwo zapewnia maksymalną wydajność modułów fotowoltaicznych, testy wykazują, że REC Solar znacząco przewyższa konkurencyjne firmy. 

Moduły fotowoltaiczne Seria Alpha

Dla firmy najważniejsze jest zapewnienie najwyższej jakości na każdym etapie realizacji inwestycji, od produkcji do ostatecznej instalacji fotowoltaiki. Najnowsza seria Alpha to najbardziej wydajne panele fotowoltaiczne przedsiębiorstwa REC Solar, w których firma stosuje heterozłącza i autorską technologie HJT. Pozwala ona na osiągnięcie maksymalnej mocy i maksymalnych oszczędności. Ogniwa monokrystaliczne typu n to połączenie najlepszych technologii krystalicznych i cienkowarstwowych. Zapewniają wysoką wydajność i skutecznie chronią przed Degradacją Indukowaną Światłem. Moduły fotowoltaiczne posiadają anodowaną na czarno ramę, która wzmocniona jest dodatkowymi profilami. Zabezpiecza ona przed obciążeniem statycznym oraz przed deformacją paneli. To niezwykle mocna konstrukcja, ponieważ wytrzymuje obciążenie nawet do 713 kg/m2 modułu. Testy również potwierdzają wysoką odporność paneli na grad o średnicy nawet 3,5 cm.

Firma jest liderem i innowatorem. Jako pierwsza wprowadziła i wykorzystuje pionierski i wielokrotnie nagradzany projekt REC Twin, gdzie panel fotowoltaiczny dzielony jest na dwie identyczne części, co pozwala na ciągłe wytwarzanie energii, nawet gdy jedna połowa jest zacieniona. Technologia ta zwiększa uzyski modułu i jego żywotność i zmniejsza aż czterokrotnie straty rezystancji. Dodatkowo, panele fotowoltaiczne charakteryzują się współczynnikiem temperaturowym na poziomie – 0.26%/°C, zapewniają więc dużą sprawność w wysokiej temperaturze. REC stosuje specjalne szkła antyrefleksyjne, zapewniają one lepszą transmisję światła i co za tym idzie większą moc instalacji fotowoltaicznej w najbardziej słoneczne dni.

Uzyski energetyczne znacząco wzrastają w skali całego roku. Dzięki najbardziej nowoczesnym modułom fotowoltaicznym, REC pomaga generować więcej energii, oszczędzać na rachunkach za prąd, ale także chronić środowisko, dzięki nieinwazyjnemu lutowaniu – zawartość ołowiu jest zmniejszona aż o 81%. Co więcej, panele fotowoltaiczne serii REC Alpha produkuje się w niskiej temperaturze, zapewniając długotrwałą jakość. REC dodatkowo dba o precyzję i szczegóły. Dla firmy istotne jest utrzymanie estetyki wykonania montażu fotowoltaiki na jak najwyższym poziomie. 

Panele fotowoltaiczne gwarancja – REC ProTrust

Wybierając panele fotowoltaiczne REC Alpha i korzystając z usług firmy posiadającej certyfikat REC Certified Solar Professional, klienci otrzymują gwarancję REC ProTrust. Zamiast standardowej 20 letniej gwarancji, producent oferuje pakiet 25 letniej, pełnej gwarancji wydajności produktu oraz montażu. Panele REC Alpha o znacznie większej gęstości mocy w porównaniu do paneli fotowoltaicznych konwencjonalnych, zapewniają większą moc, kondycję i niezawodność. Po 25 latach użytkowania najnowszy produkt grupy REC zachowuje 92% swojej nominalnej wydajności. Norweski producent modułów fotowoltaicznych zapewnia o najwyższej jakości i uzyskuje zdecydowaną przewagę z dostępnymi na rynku produktami firm konkurencyjnych. Chcesz dowiedzieć się więcej o fotowoltaice?

 

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania!