Najlepsza fotowoltaika dla domu? Z nami to proste!

Poznaj nowoczesną fotowoltaikę dla gospodarstw domowych i zredukuj koszty zużycia energii elektrycznej.

Z nami zaoszczędzisz pieniądze i zastosujesz rozwiązania proekologiczne!

Instalacja fotowoltaiczna dla domu wyposaży Twoją nieruchomość w wydajną i darmową energię elektryczną. Zasadą działania systemu jest pełne wykorzystanie potencjału energetycznego słońca, przy uwględnieniu Twojego zapotrzebowania oraz indywidualnych możliwości. Montaż fotowoltaiki dla budynku mieszkalnego radykalnie obniży rachunki za prąd. Fotowoltaika do domu to bezwzględna inwestycja! Panele fotowoltaiczne można zamontować na dachu lub na gruncie – pomożemy zaprojektować i zamontować optymalne rozwiązania.

Wybór instalacji solarnej dla budynku mieszkalnego należy rozpocząć od oszacowania zapotrzebowania energetycznego gospodarstwa domowego. Następnym krokiem jest wykonanie projektu oraz zakup wysokiej jakości komponentów oraz paneli fotowoltaicznych.

Dobór mocy instalacji fotowoltaicznej określa się na podstawie rocznego zużycia prądu w gospodarstwie domowym. To warunkuje wielkość instalacji solarnej oraz okres zwrotu z inwestycji. Pozwala także na oszacowanie mocy paneli fotowoltaicznych.

Fotowoltaika do nowego domu to trudny wybór? Nie przejmuj się, pomożemy! Określ liczbę domowników oraz typ urządzeń pobierających prąd, a my zajmiemy się projektem i montażem, dzięki którym Twoja fotowoltaika dla domu będzie wydajna. System w przyszłości zawsze można rozbudować, na przykład z zastosowaniem mikroinwerterów.

Chcesz zainwestować w OZE?

 

Chętnie Ci w tym pomożemy!

 

Zostaw dane kontaktowe – oddzwonimy w ciągu 24 h


    Instalacja fotowoltaiczna w domu nie wymaga obsługi, konserwacji oraz ingerencji człowieka w jakiekolwiek jej działanie. Jest to system samoobsługowy, w którym prąd produkowany jest samoistnie. Jego zasoby możesz wykorzystywać na bieżąco lub magazynować. Nadwyżki energetyczne możesz następnie odsprzedać do sieci państwowej lub zużyć, gdy zajdzie taka potrzeba. Cały system ma żywotność szacowaną na 25–30 lat, co pozwala długotrwale oszczędzić na rachunkach za prąd oraz nieprzerwanie korzystać z darmowej energii.

    Zainteresowanych fotowoltaiką dla domu zachęcamy do kontaktu z nami – jesteśmy doświadczonymi specjalistami w tym zakresie. Polecamy sprawdzenie informacji zawartych w zakładce Finansowanie i dotacje. Znajdziesz tam wskazówki dotyczące pozyskania funduszy dla własnej elektrowni słonecznej.

    Nie wiesz, jaką fotowoltaikę dla domu wybrać?

    Dopasujemy optymalnie urządzenia oraz sposób instalacji do potrzeb Twojego gospodarstwa domowego!