Magda Steczkowska w duecie z House Solutions

W dzisiejszych czasach, coraz więcej osób zwraca uwagę na alternatywne źródła energii jako rozwiązanie zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. W perspektywie stale wzrastających cen prądu i gazu, oczywistym krokiem staje się poszukiwanie efektywnych rozwiązań, które przyniosą zarówno korzyści finansowe, jak i pozytywny wpływ na środowisko. Magda Steczkowska również podjęła decyzję o posiadaniu instalacji fotowoltaicznej. Dlaczego? O tym dowiesz się w poniższym artykule!

Magda Steczkowska

Magda Steczkowska to wszechstronna artystka, która odniosła sukces zarówno jako wokalistka, jak i autorka tekstów. W swojej karierze wydała aż 50 płyt, a w grudniu 2021 roku ukazał się jej szósty album zatytułowany „Nie tylko o miłości”, zawierający piękne piosenki o miłości. Przed rozpoczęciem kariery solowej, współpracowała z najważniejszymi postaciami na polskiej scenie muzycznej. Jej muzyka przyciąga uwagę zarówno w kraju, jak i za granicą.

Decyzja o inwestycji w odnawialne źródła energii

Magda Steczkowska podjęła decyzję o zainstalowaniu instalacji fotowoltaicznej z magazynem energii. Ta inwestycja okazała się nie tylko ekonomicznie opłacalna, ale także praktyczna. Dzięki panelom fotowoltaicznym na dachu ich domu, rodzina Magdy Steczkowskiej doświadcza znacznych oszczędności na rachunkach za prąd. To efektywne wykorzystanie energii słonecznej pozwala znacząco obniżyć koszty związane z zasilaniem domu. 

Dodatkowym czynnikiem, który wpłynął na tę decyzję, jest fakt, że rodzina Magdy Steczkowskiej mieszka w miejscu, gdzie występują częste przerwy w dostawie prądu. W takiej sytuacji trójfazowy system pełnego zasilania awaryjnego wraz z magazynem energii oraz kompatybilnym falownikiem jest nieoceniony. Magazyn energii pozwala gromadzić nadwyżkową energię wyprodukowaną przez panele słoneczne i korzystać z niej w przypadku braku dostępu do sieci energetycznej. To nie tylko zwiększa niezależność energetyczną, ale także zapewnia komfort w trakcie awarii prądu.

“Razem z całą moją rodziną staramy się żyć zgodnie z naturą, dlatego oczywistym był dla nas wybór odnawialnych źródeł energii” – powiedziała Magda Steczkowska w filmie.

Jak wyglądał montaż?

Cała instalacja fotowoltaiczna ma moc 9,87 kWp. W naszej realizacji wykorzystaliśmy renomowane panele fotowoltaiczne od Canadian Solar, znane ze swojej wysokiej jakości, niezawodności i pełnej 25-letniej gwarancji. Dodatkowo, zainstalowaliśmy hybrydowy falownik Fronius Symo Gen 24 Plus oferujący zaawansowane zarządzanie energią – idealny wybór dla gospodarstw domowych! Falownik Fronius współpracuje z trójfazowym systemem pełnego zasilania awaryjnego oraz magazynem energii. Jest to najlepsze rozwiązanie na rynku zapewniające ciągłość w dostarczaniu energii w przypadku awarii sieci energetycznej. Zaproponowaliśmy także magazyn energii BYD Battery Box HVS 5.1, który składa się z dwóch modułów akumulatorów HVS połączonych szeregowo. Nadwyżki wyprodukowanej energii są magazynowane w akumulatorach, następnie wykorzystywane w momentach zwiększonego zapotrzebowania na energię (na przykład w nocy).  Montaż tego typu instalacji fotowoltaicznych zajmuje nam 2 dni.

“Wybraliśmy House Solutions, ponieważ mają tysiące realizacji, ogromne doświadczenie i niesamowicie energetyczną ekipę” – powiedziała Magda Steczkowska oceniając naszą firmę.

Jeśli i Ty zastanawiasz się nad instalacją fotowoltaiczną i potrzebujesz kompleksowej obsługi  – od formalności po instalację – skontaktuj się z nami!

https://house-solutions.pl 

+48 732 732 252 

biuro@house-s.plChcesz dowiedzieć się więcej o fotowoltaice?

 

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania!