Fotowoltaika

 

Fotowoltaika to inwestycja, która się opłaca!

 

Instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie, które wyposaży Twój dom lub firmę w darmową energię ze słońca. Fotowoltaika pozwoli Ci zaoszczędzić oraz zadba o środowisko naturalne w Twojej okolicy.

Instalacje fotowoltaiczne – energia przyszłości

Fotowoltaika – jak to działa?

Niekończące się podwyżki cen prądu powodują rosnące zainteresowanie alternatywnymi źródłami energii. Jednym z nich jest fotowoltaika, która umożliwia pozyskiwanie darmowej energii bezpośrednio ze słońca. To ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie dla domu i biznesu.

Instalacja fotowoltaiczna pracuje zarówno w lecie, jak i w zimie. Mimo, iż produkcja prądu mocno uzależniona jest od obecności promieni słonecznych, to ogniwa fotowoltaiczne są przystosowane do pracy przez cały rok. Oznacza to, że fotowoltaika to rozwiązanie kompleksowe i optymalne. Po pierwsze – nie potrzebuje żadnych przerw podczas pracy, po drugie – wytwarza energię o każdej porze roku i po trzecie –  jest w stanie pokryć całkowite zapotrzebowanie energetyczne domu – zasilić domowe sprzęty i urządzenia, ale i ogrzać cały budynek.

Uzyskana dzięki panelom energia elektryczna jest taka sama jak ta, którą dostarczają krajowi dostawcy prądu – napięcie wynosi 230 V. Nie pozostaje więc nic innego, jak wybrać fotowoltaikę i czerpać z niej realne korzyści.

Dlaczego fotowoltaika?

  • Energia produkowana przez panele fotowoltaiczne pochodzi ze słońca – niewyczerpywalnego źródła – oznacza to, że posiadanie fotowoltaiki to gwarancja, że w domu czy firmie nigdy nie zabraknie prądu.
  • Oszczędność finansowa – niższe koszty produkcji energii niż w przypadku pozyskiwania prądu od zewnętrznego dostawcy. Ponadto, możliwość skorzystania z rządowych programów, znacząco obniża koszty inwestycji.
  • Niezależność energetyczna – posiadanie własnej elektrowni gwarantuje stały dostęp do prądu. To ochrona przed awariami sieci, nagłymi przerwami w dostawie prądu czy drastycznymi podwyżkami cen energii.
  • Troska o środowisko – fotowoltaika to ekologiczne rozwiązanie, dzięki któremu ograniczona zostaje emisja szkodliwych dla środowiska zanieczyszczeń.
  • Bezobsługowość systemu – instalacja fotowoltaiczna to rozwiązanie, które nie wymaga żadnej obsługi – system pracuje samodzielnie, ale jest kompatybilny z innymi urządzeniami – np. pompą ciepła. Dodatkowo, istnieje możliwość codziennego monitorowania pracy systemu fotowoltaicznego, a w razie potrzeby szybkie wykrycie ewentualnej usterki.

Panele fotowoltaiczne to niezależność

Fotowoltaika to rozwiązanie na miarę XXI wieku – ekologiczne, ekonomiczne i co najważniejsze – dostosowane do indywidualnych potrzeb. To przyszłościowy sposób na pozyskiwanie energii. Tania, odnawialna i ekologiczna, w pełni odpowiada na potrzebę poszukiwania alternatywnych, przyjaznych dla planety źródeł prądu. Pozyskując energię prosto ze słońca, zyskujesz większą niezależność od lokalnych i krajowych dostawców, a także troszczysz się o środowisko naturalne.

Instalacje fotowoltaiczne Kraków, jedna z naszych realizacji
Borzęta instalacja fotowoltaiczna o mocy 8kwp od firmy House Solutions Fotowoltaika z Krakowa

Fotowoltaika w południowej Polsce

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub w okolicach i rozważasz instalację paneli fotowoltaicznych w swoim domu, a także chciałbyś osiągnąć większą niezależność energetyczną i finansową, to zapoznaj się z naszą ofertą i już teraz obniż swoje rachunki za prąd. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie, ale realizujemy instalacje fotowoltaiczne w całej południowej Polsce – województwie małopolskim, podkarpackim, śląskim, dolnośląskim, świętokrzyskim i opolskim.

Misją naszej firmy jest dostarczanie nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które pozwalają efektywnie wykorzystywać odnawialne źródła energii i tym samym obniżyć emisję gazów cieplarnianych oraz przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego.

Nie czekaj, im szybciej zainwestujesz w fotowoltaikę, tym szybciej nastąpi zwrot z inwestycji, a Ty realnie zaoszczędzisz. Zaufaj nam i postaw na House Solutions. Wybierz najlepszą energię dla domu i biznesu.

Instalacje fotowoltaiczne – najważniejsze elementy

Porady dotyczące fotowoltaiki, systemów oraz paneli fotowoltaicznych

Panele fotowoltaiczne

Wyposażone w półprzewodniki, takie jak krzem, przetwarzają promieniowanie słoneczne na energię elektryczną. Prąd wytwarzany przez panele fotowoltaiczne jest w 100% ekologiczny i darmowy, w odróżnieniu od energii pozyskiwanej od lokalnych lub krajowych dostawców.

 

Wbrew pozorom, panele fotowoltaiczne działają nieprzerwanie przez cały rok. Panele fotowoltaiczne mogą być montowane pionowo, poziomo lub na ukos – zarówno na dachu, jak i gruncie.

Fotowoltaika - panele i instalacje fotowoltaiczne - House Solutions | Kraków

Inwerter fotowoltaiczny (falownik)

Inwerter solarny, nazywany inaczej falownikiem fotowoltaicznym, stanowi rodzaj konwertera elektrycznego przekształcającego prąd stały (DC) na prąd przemienny (AC). Sterowany zaawansowanymi procesorami falownik to złożone urządzenie, które utrzymuje prawidłowe działanie układu celem wyprodukowania maksymalnych ilości energii.

 

Inwerter fotowoltaiczny umożliwia także monitorowanie pracy instalacji fotowoltaicznej oraz optymalizację pracy paneli słonecznych.

Fotowoltaika - panele i instalacje fotowoltaiczne - House Solutions | Kraków

Skrzynka z zabezpieczeniami

Stanowi formę ochrony instalacji fotowoltaicznej oraz sieci energetycznej budynku, zabezpieczając przed wystąpieniem jakichkolwiek awarii.

Fotowoltaika do domu - instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego

Licznik dwukierunkowy

Dokonuje pomiarów dwukierunkowego przepływu prądu – liczy ilość energii wyprodukowanej przez instalację fotowoltaiczną i pobranej z sieci energetycznej.

Fotowoltaika - panele i instalacje fotowoltaiczne - House Solutions | Kraków

Sieć elektroenergetyczna

Pełni rolę naturalnego magazynu energii, w którym gromadzone są wszelkie nadwyżki prądu możliwe do wykorzystania w dowolnym momencie.

Fotowoltaika z House Solutions

Bezpłatna

konsultacja

 

Przedstawimy wstępne rekomendacje oraz kalkulacje instalacji fotowoltaicznej, odpowiadające Twoim potrzebom.

Dedykowane

rozwiązania

 

Opracujemy optymalne i dedykowane rozwiązania na miarę Twojego zapotrzebowania oraz technicznych możliwości instalacji.

Kompleksowe

wsparcie

 

Gwarantujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie – od rekomendacji, przez projekt, po instalację fotowoltaiki!

Niezawodna

inwestycja

 

Wybór instalacji fotowoltaicznej zapewni Ci bezawaryjną produkcję taniej i ekologicznej energii elektrycznej przez cały rok.

Masz pytania? Napisz do nas!

    Twoje dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby odpowiedzi na przesłaną
    wiadomość. Zobacz naszą
    Politykę prywatności.

    Korzyści instalacji fotowoltaicznych

    Pełna niezależność energetyczna

    Kto z nas nie ceni wolności i oszczędnych rozwiązań? Własna elektrownia słoneczna zapewnia całkowitą niezależność energetyczną – nikt nie pozbawi Cię dostępu do promieni słonecznych wykorzystywanych do produkcji prywatnego prądu. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na energetyczną autonomię, dzięki której stajesz się producentem własnej energii elektrycznej! Gospodarstwo domowe, rolne lub przedsiębiorstwo zaopatrzone w wydajny system paneli fotowoltaicznych jest w pełni samowystarczalne i obojętne na wszelkie podwyżki cen za prąd. Fotowoltaika z House Solutions realnie odciąży Twój budżet na długie lata.

    Darmowy prąd

     

    Zapewniamy, że Twój dach z paneli fotowoltaicznych, czy też poletko modułów na gruncie, pozwoli zredukować koszty, które obecnie ponosisz w związku z wysokimi opłatami za prąd. Darmowa energia z fotowoltaiki to rozwiązanie nowoczesne, ekologiczne i przyszłościowe. Co roku oszczędzasz kwotę rzędu nawet do kilku tysięcy złotych – te pieniądze zostają u Ciebie! Możesz je odłożyć, wydać na dowolny cel lub zainwestować!

    Szybki zwrot

     

    Cena paneli fotowoltaicznych jest bardzo przystępna, a sama inwestycja się zwraca! Wiele osób zastanawia się, czy panele fotowoltaiczne się opłacają. Inwestycja w instalację solarną będzie strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”! Zarówno gospodarstwo jednorodzinne, gospodarstwo rolne, jak i firma posiada ciągłe zapotrzebowanie na prąd. Przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji fotowoltaiki pozwalający zbudować własną elektrownię fotowoltaiczną.

    Bez kosztów eksploatacji

     

    Przez okres użytkowania nie ponosisz dodatkowych kosztów eksploatacyjnych związanych z użytkowanem instalacji fotowoltaicznej. Dodatkowo, panele fotowoltaiczne podlegają możliwości pełnego ubezpieczenia. Wystarczy, że zgłosisz swojemu agentowi posiadanie tego typu instalacji na dachu lub na gruncie. Większość firm posiada w swojej ofercie możliwość ubezpieczenia systemu fotowoltaicznego.

    Bezobsługowość instalacji

     

    Instalacje fotowoltaiczne są w 100% bezpieczne oraz bezobsługowe. Dobór urządzeń do fotowoltaiki oraz montaż fotowoltaiki zapewniają możliwie jak najbardziej bezawaryjne działanie przez wiele lat. Pełna automatyzacja, a także brak konieczności obsługi systemu fotowoltaicznego, oszczędzają Twój czas i energię. Ciesz się posiadaniem systemu solarnego bez konieczności ingerencji w funkcjonowanie tego układu!

    Długowieczność systemu

     

    Panele fotowoltaiczne charakteryzuje długi czas eksploatacji, który szacuje się na około 25-30 lat. Co ważne, ich moc i wydajność utrzymują się na zrównoważonym poziomie do końca ich żywotności. Postaw na nieprzerwaną moc i produkcję darmowego prądu, które oscylują na poziomie około 80% sprawności początkowej. Z nami możesz zbudować wydajny system do produkcji własnej energii na długie dekady!

    Z troską o środowisko

     

    Założenie instalacji fotowoltaicznej bezpośrednio wiąże się z ekologią! Fotowoltaiczne instalacje i produkcja własnej, czystej energii to przejaw troski o ochronę środowiska naturalnego. Warto zadbać o zdrowy ekosystem dla kolejnych pokoleń. Zamontowanie paneli fotowoltaicznych to działanie w 100% proekologiczne, a zielona energia jest najcenniejszym darem, jaki możemy czerpać z natury!

    Nie jesteś jeszcze przekonany do instalacji fotowoltaiki?

    Porozmawiaj z nami lub napisz do nas – przedstawimy Ci realne możliwości oszczędzania i czerpania satysfakcji z produkcji własnego prądu!

     

    Najczęściej zadawane pytania

    1. Jak działa instalacja fotowoltaiczna?

    Z uwagi na rosnącą popularność fotowoltaiki w Polsce, trudno jest znaleźć osobę, która nie wie, jak wyglądają i czym są panele fotowoltaiczne. W rzeczywistości jednak mało kto potrafi powiedzieć, na czym polega ich działanie i co sprawia, że potrafią z tak wysoką efektywnością pozyskiwać energię ze światła słonecznego.

    W działaniu instalacji fotowoltaicznej kluczową rolę odgrywa energia ze słońca, która stanowi początek całego procesu. Instalacja fotowoltaiczna pozwala na przekształcanie energii powstałej w wyniku promieniowania słonecznego w energię elektryczną. Wszystko odbywa się przy pomocy panelu (modułu) fotowoltaicznego. W procesie fotowoltaicznym zostaje wytworzony prąd stały (DC), który w konsekwencji zamieniony jest na prąd zmienny (AC). Cały proces przekształcania jednej energii w drugą zachodzi w falowniku, inaczej zwanym inwerterem. Prąd zmienny posiada właściwość zmieniania swojej wartości lub kierunku w danym czasie. Jest to prąd będący sinusoidalną funkcją czasu. Posiada powszechne zastosowanie, nie tylko w naszym życiu codziennym, ale i w technice. Prąd zmienny jest używany między innymi do zasilania żarówek, czajników elektrycznych, grzałek kuchennych, piecyków czy też lutownic grzałkowych.

    2. Z jakich elementów składa się instalacja fotowoltaiczna?

    Instalacja fotowoltaiczna złożona jest z paneli fotowoltaicznych, falownika (inwertera), dopasowanego systemu mocowania, okablowania, jak również układu zabezpieczeń. Jeżeli chodzi o budowę, to podstawowym elementem każdego modułu są ogniwa. Najczęściej zbudowane są z krzemu, rzadziej z germanu lub selenu. Każdy z nich jest zbudowany z dwóch warstw półprzewodnika. Pierwsza z nich jest cienką, przeźroczystą powłoką, nad którą umieszczona jest elektroda ujemna oraz powłoka antyrefleksyjna. Pod górną warstwą znajduje się elektroda dodatnia, a następnie dolna, grubsza warstwa. Kiedy do paneli dociera światło słoneczne składające się z fotonów, znajdujący się w ogniwach krzem, selen lub german pochłania energię z fotonów, powodując wybicie elektronów. Ich ruch prowadzi do powstania przepływu prądu elektrycznego. Warto wiedzieć, że nie wszystkie panele fotowoltaiczne działają tak samo efektywnie. Ich moc pozyskiwania energii jest uzależniona od tego, z jakich materiałów zbudowane są półprzewodniki.

    W House Solutions stawiamy na wysokiej jakości rozwiązania o długoterminowym działaniu, dlatego masz pewność, że dostarczane przez nas panele fotowoltaiczne to trafiony wybór dla Twojego domu lub firmy. W tysiącach budynków w całym kraju istnieje już nasza fotowoltaika – Kraków i jego okolice to tylko jeden z wielu rejonów, w którym realizujemy nasze projekty.

    3. Ile energii elektrycznej wyprodukuje posiadana przeze mnie instalacja fotowoltaiczna w ciągu całego roku?

    Mając na uwadze typowo polskie warunki klimatyczne przyjęto, iż instalacja fotowoltaiczna jest w stanie wyprodukować około 1 000 kWh na 1 kWp zainstalowanej mocy. Za ilość wyprodukowanej energii elektrycznej odpowiadają ogólne warunki pogodowe, które panują w danym roku kalendarzowym. Im lepsza pogoda, tym więcej energii można uzyskać. Wpływ na ilość energii elektrycznej ma również zacienienie instalacji oraz sprawność i jakość zainstalowanych paneli fotowoltaicznych.

    4. W jakim miejscu można zainstalować instalację fotowoltaiczną?

    Sprawne oraz efektywne działanie instalacji fotowoltaicznej warunkuje niczym nieograniczony dostęp do promieniowania słonecznego. Montaż paneli fotowoltaicznych sprawdza się zarówno na dachach płaskich, jak i skośnych. Istnieje także możliwość zamocowania ich na gruncie. Ostatnie rozwiązanie ma sens tylko wówczas, gdy użyje się odpowiedniego systemu mocowania.

    5. Czy panele fotowoltaiczne produkują energię także w porze zimowej?

    Jednym z kluczowych pytań, jakie zadają sobie osoby zainteresowanie instalacją fotowoltaiki w swoim domu, jest to, czy panele są skuteczne również podczas zimy. Jak wyjaśnialiśmy powyżej, ogniwa fotowoltaiczne czerpią energię z naturalnego światła słonecznego, które podczas zimy nie jest tak intensywne, jak przez pozostałą część roku. Na szczęście okazuje się, że efektywność paneli podczas zimy wcale nie musi spadać. Warto zauważyć, że w sezonie zimowym nie brakuje również słonecznych dni. Należy również mieć na uwadze, że kluczowe dla prawidłowej pracy instalacji jest nie tylko odpowiednie nasłonecznienie, ale również właściwy kąt nachylenia, kierunek ułożenia, a także lokalizacja ogniw. Wszystkie te czynniki mają wpływ na to, ile energii jest w stanie pozyskać system.

    Dzięki dużej tolerancji zimna, fotowoltaika może funkcjonować sprawnie bez względu na temperaturę i doskonale działa nawet przy dużych mrozach. Co więcej, odpowiednie nachylenie paneli chroni je przed zalegającym śniegiem, który mógłby znacząco zmniejszać ich efektywność.

    Wbrew stereotypowej, popularyzowanej przez sceptyków opinii, liczba dni słonecznych w Polsce w ciągu roku w zupełności wystarcza, aby zaspokoić potrzeby energetyczne nawet dużego gospodarstwa domowego. Uwzględniając polskie warunki klimatyczne, fotowoltaika może wyprodukować około 1000 kWh na 1 kWp zainstalowanej mocy. Przy sprzyjającej pogodzie, efektywność instalacji może być jeszcze wyższa.

    6. Jak długo będę mógł cieszyć się darmową energią pozyskaną z instalacji fotowoltaicznej?

    Panele fotowoltaiczne posiadają aż 25-letnią gwarancję swojej wydajności oraz minimalnie 10-letnią gwarancję na produkt. Jedną z głównych zalet tego typu urządzeń jest ich prostota, która znacznie zwiększa żywotność całego systemu. Przyjmuje się, iż system powinien przetrwać przez łączny okres ok. 25-35 lat.

    7. Po jakim czasie następuje zwrot z poniesionej inwestycji?

    Zakłada się, iż optymalna praca całej instalacji pozwala na zwrot z poniesionej inwestycji w przeciągu 5-8 lat od jej zamontowania.

    8. Ile czasu potrwa montaż całej instalacji?

    Przyjmuje się, że na zamontowanie instalacji o średniej wielkości potrzeba maksymalnie od 1 do 2 dni roboczych.

    9. Jak wygląda proces przyłączenia instalacji do sieci?

    Nadrzędnym celem działania naszej firmy jest ograniczenie wszelkich formalności do absolutnego minimum. Szanujemy czas naszych zleceniodawców i staramy się wykonać wszelkie powierzone nam prace jak najszybciej. Dlatego koordynujemy cały proces przygotowania projektów, bez potrzeby nadmiernego zangażowania naszych klientów. W dalszym procesie opracowujemy oraz sporządzamy pełną dokumentację. Powierzone nam zadania realizujemy sprawnie i starannie. Zależy nam na profesjonalnej obsłudze każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zakupioną instalację fotowoltaiczną w możliwie jak najkrótszym czasie przyłączyć do sieci.

    10. Co dzieje się z niewykorzystaną energią, która została wyprodukowana w ciągu całego dnia?

    Posiadając instalację fotowoltaiczną, rzadko kiedy jesteśmy w stanie wykorzystać całą pozyskaną przez panele energię. Co się dzieje z niewykorzystaną w ciągu dnia energią? Wytworzona nadwyżka trafia do sieci energetycznej, skąd możesz ją pobierać w ciągu nocy lub podczas zimy jako prosument. Innym, niezwykle korzystnym rozwiązaniem jest zakup magazynu energii, który magazynuje i przechowuje wyprodukowaną w nadmiarze energię. Takie rozwiązanie poprawia współczynnik autokonsumpcji, obniżając jednocześnie rachunki za prąd.

    Dodatkowo, dla optymalnego wykorzystania energii z fotowoltaiki, możesz wyposażyć swój dom w różnego rodzaju sprzęty i urządzenia elektryczne. Może to być np. klimatyzacja, która idealnie sprawdzi się podczas upałów, pompa ciepła dla ekologicznego ogrzewania w trakcie mroźnej zimy czy samochód elektryczny, którym możesz jeździć praktycznie za darmo. W ten sposób zyskasz dodatkowe oszczędności i będziesz jeszcze bardziej eko!

    11. Na kim spoczywa obowiązek pokrycia kosztów przyłączenia instalacji do sieci?

    Każdorazowe przyłączenie do sieci wymusza wymianę licznika energii elektrycznej na model dwukierunkowy. Według obowiązującego w Polsce ustawodawstwa, wszelkie koszty związane z tego typu działaniem pokrywa zakład energetyczny.

    12. Jak wygląda kwestia odliczenia podatku VAT od kosztów instalacji w danej firmie?

    Według obowiązującej ustawy o rachunkowości, podatek VAT można odliczyć od kosztów instalacji w pełnej wartości. Dotyczy to każdej branży i typu działalności gospodarczej.

    13. Czy instalację fotowoltaiczną można ująć w kosztach prowadzenia swojej działalności gospodarczej?

    Zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w firmie stanowi podstawę do odliczenia kosztów poniesionych na ten cel, w prowadzonych przez nią księgach rachunkowych. Tego typu działanie uznaje się za koszt uzyskania przychodu, który obniża w efekecie podstawę opodatkowania.

    14. Czy fotowoltaika jest opłacalna?

    Montaż instalacji fotowoltaicznej jest przyszłościową inwestycją, która pozwala dużo zaoszczędzić na rachunkach za prąd. To nie tylko chwilowy trend, ale długofalowe działanie w kierunku zmniejszenia zużycia zasobów nieodnawialnych. Fotowoltaika od House Solutions jest bardzo wydajnym rozwiązaniem – nasze panele fotowoltaiczne objęte są 25-letnią gwarancją na wydajność oraz co najmniej 10-letnią gwarancją na produkt, w zależności od wybranego rozwiązania. Przyjmuje się, że zwrot inwestycji następuje w przeciągu około 5-8 lat, a przy wsparciu z dotacji rządowych, czas ten może się skrócić. Otrzymujemy więc tanią i czystą energię odnawialną. Liczba zadowolonych użytkowników, którzy zdecydowali się zamontować instalację fotowoltaiczną w swoim domu, nieustannie rośnie.

    Fotowoltaika może być zamontowana na kilka sposobów. Najważniejsze, aby panele fotowoltaiczne znajdowały się w miejscu, gdzie mają niczym nieograniczony dostęp do światła słonecznego – to przekłada się na pełną efektywność ich działania. Panele można zainstalować na dachu, zarówno skośnym jak i płaskim. Coraz częściej instalacja jest montowana również na gruncie, ale to rozwiązanie wymaga zastosowania specjalnego systemu mocowania. Cały system jest praktycznie bezobsługowy, dzięki czemu użytkowanie fotowoltaiki jest proste i niekłopotliwe. W dobie dynamicznie rosnących cen prądu, opłacalność instalacji fotowoltaiki w swoim domu jest niekwestionowana. Niezależność energetyczna to przyszłościowy trend, za którym warto podążać.

    Chcesz zainwestować w OZE?

     

    Chętnie Ci w tym pomożemy!

     

    Zostaw dane kontaktowe – oddzwonimy w ciągu 24 h


      Panele fotowoltaiczne – dlaczego warto postawić na House Solutions?

      Panele fotowoltaiczne stoją na czele wśród alternatywnych źródeł prądu dla prywatnych gospodarstw domowych. Nic dziwnego, ponieważ dzięki nim można zyskać tanią i ekologiczną energię. W House Solutions zapewniamy naszym Klientom kompleksową opiekę, począwszy od wsparcia w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań na miarę indywidualnych potrzeb, poprzez kalkulację kosztów, przygotowanie projektu, instalację paneli fotowoltaicznych oraz serwisowanie. Sam montaż paneli zajmuje około 1-2 dni roboczych. 

      Inwestycja w wysokiej jakości fotowoltaikę to gwarancja bezawaryjności na długie lata. I Ty możesz korzystać z rozwiązań o długoterminowej skuteczności i zyskać tanią energię w swoim domu! House Solutions współpracuje z uznanymi na całym świecie producentami paneli fotowoltaicznych, w tym z firmą Sun Power, Longi Solar, JA Solar, EXE Solar, Huawei czy LG Solar. To daje możliwość wyboru wśród najlepszych jakościowo rozwiązań, które będą efektywnie pracować przez wiele lat.

      House Solutions – kompleksowe wsparcie na każdym kroku

      Jako profesjonalna firma zajmująca się branżą OZE, wspieramy naszych Klientów na każdym etapie. Już od samego początku możesz liczyć na fachową pomoc – pomożemy Ci wybrać najkorzystniejsze opcje dostosowane do potrzeb energetycznych Twojej rodziny, jak również do możliwości technicznych budynku. Zadbamy o to, aby znaleźć najkorzystniejszą lokalizację dla paneli słonecznych, co przełoży się na ich efektywne działanie. W pakiecie zapewniamy również profesjonalny montaż, dzięki któremu fotowoltaika niezawodnie pracuje i skutecznie pozyskuje energię. 

      Dbamy o to, aby optymalnie dopasować każdy projekt fotowoltaiki do określonych oczekiwań oraz potrzeb. Projektowanie instalacji jest poprzedzone konsultacją, która ma na celu ustalenie zapotrzebowania energetycznego danego gospodarstwa domowego lub firmy. Dodatkowo przed rozpoczęciem realizacji ustalamy z Klientem górny limit cenowy, który może być przeznaczony na inwestycję. Poszczególne etapy – konsultacja, wycena oraz montaż – odbywają się w dogodnym dla Ciebie terminie. Fotowoltaika Kraków, Katowice, Rzeszów, Jasło, Tarnów. To tylko niektóre rejony, w których realizujemy nasze profesjonalne i kompleksowe usługi. 

      House Solutions zapewnia indywidualne podejście do każdego Klienta, dostarcza wysokiej jakości produkty oraz gwarantuje solidny montaż systemu fotowoltaicznego w Twoim domu, gospodarstwie rolnym lub firmie. Skontaktuj się z naszymi specjalistami!